Beschrijving
Geboortezakjes in Tetrastof – 20×20 cm
Onze zachte geboortezakjes in luchtige tetrastof zijn een stijlvolle en duurzame manier om suikerbonen of andere traktaties te presenteren bij de geboorte van je kindje.
Met een afmeting van 20×20 cm zijn ze ideaal voor het vullen met ongeveer 10 tot 20 suikerbonen, kleine snoepjes of een persoonlijk bedankje.
Deze zakjes zijn niet alleen mooi, maar ook perfect te combineren met een bijpassend dekentje in tetrastof. Zo vormen ze samen een harmonieus geheel, een stijlvol eerste setje voor je baby en een mooi detail voor je kraamfeest of babyborrel.
Indien je toch liever een andere afmeting hebt, laat het ons gerust weten.
Belangrijke info – Afwerking niet inbegrepen
De geboortezakjes in tetrastof worden standaard geleverd zonder extra afwerking zoals:
- Naamkaartjes
- Touwtjes of lintjes
- Vulling (zoals suikerbonen of snoepjes
- Stickers.
Deze kan je zelf toevoegen om het helemaal naar jouw smaak af te werken. Zo geef je elk zakje een persoonlijke toets die perfect past bij jullie geboortethema.